Witajcie na mojej stronie poświęconej muzyce.

W życiu zajmowałem się wieloma pasjami, do których miałem większy lub mniejszy talent, ale próbowałem sił w tym, co mnie interesowało i uważałem, że warto te zainteresowania rozwijać. Kontakt z muzyką miałem od narodzin, gdyż mój ojciec miał własny zespół hardrockowy i pierwszą perkusję dla dzieci kupił mi, gdy miałem zaledwie 7 lat. Rok później otrzymałem pierwsze elektroniczne organki, na których układaliśmy z ojcem melodie. :)

Jednakże największą moją pasją zawsze były gry video. Nie tylko byłem zauroczony grafiką, ale też pięknym brzmieniem muzyki i dźwięków w tych grach. Bezpamiętnie zakochany w Pegasusie, Commodore 64 i Amidze, zapragnąłem tworzyć własne demoscenowe kawałki.

Czytanie szlachetnej makulatury nie przyniosło efektu. Dopiero zdobycie prostych programów na C64 dało mi możliwość komponowania muzyki - wówczas jeszcze chiptune'owej, 3-kanałowej, w programie korzystającym z nut na pięciolinii. :) I tak zaczeła się przygoda z pisaniem własnych przebojów znanych tylko członkom rodziny i kolegom z podwórka. Wówczas pisałem pod ksywą SabreWulf.

W późniejszych latach na konsoli PlayStation ukazał się Music Creation - pierwszy program typu DAW, na jakim pracowałem. Program opanowałem do perfekcji i pozwoliło mi to realizować coraz ambitniejsze pomysły. W tamtym czasie stworzyłem wiele utworów, które przekazywane DJ-om "latały" po lokalnych imprezach i dyskotekach. :)

Obecnie, po sporej przerwie, wróciłem do swojej pasji, tym razem tworząc już na pececie i nowoczesnym oprogramowaniu wspomaganym dobrymi wtyczkami. Mam nadzieję, że moja nowa twórczość spodoba się Wam i będziecie częściej odwiedzać moją stronę.

Comppress      

 
 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, nie wykorzystując zewnętrznych serwisów.